top of page

Jak učíme?

Naučíme Tě víc než jenom jezdit, naučíme Tě kolo ovládat.

Když Tě něco baví, zamiluješ si to. A toho se u nás držíme. Děti naše škola baví, protože je u nás legrace. A to stejné platí pro dospělé. My sami si vážíme toho, že naši klienti (velcí i malí) jsou moc fajn. Díky nim je u nás skvělá atmosféra, ve které jde všechno tak nějak snáz. Nehrajeme si na mistry světa, ale učíme srdcem což se odlišujeme od ostatních.

17.jpg

Pro děti

Děti budou s kolem chtít usínat!

Opakování je matka moudrosti a tak jsme pro děti připravili během školního roku pravidelné cyklokroužky, které jsou přizpůsobeny věku a odpovídajícím dovednostem. Během letních prázdnin pro ně pořádáme oblíbené příměstské kempy  na kterých dopilujeme to, co se naučí během roku. Bikové tábory v Jizerských horách na které se těšíme všichni. Společně si pak můžete zabajkovat na našem family kempu.

Bike kemp-45.jpg

Pro dospělé

S námi budeš mít kolo v paži!

Chceš zdokonalit svoji techniku jízdy na kole? Chceš si to v terénu pořádně užít? Je jedno jestli jsi slovíčko trail slyšel(a) včera poprvé, nebo jsi zdatný bajker. Naše cyklokroužky pro dospělé máme pro různé úrovně. A pokud Tě nebaví pravidelné docházení, můžeš si to dát individuálně nebo pak intenzivně na některém z našich kempů. Na kemp můžeš jet sám/sama nebo s sebou vzít svůj protikus a potomky. Slibujeme, že bavit vás to bude všechny.

Nabídka pro školy a školky

Nabídka pro školy a školky

Nabídněte svým špuntům něco víc než dětské hřiště

Zbožňujeme, když se dětem rozzáří oči při slově kolo. A taky víme, že tato láska vzniká už v útlém věku a je velmi křehká. Naši instruktoři ví, jak s dětmi pracovat tak, aby se stala z kola láska na celý život.  Pro školky a školy jsem připravili program, kde máme studijně podloženo, jak učit děti od útlého věku. Děláme kroužky či s Vámi sestavíme   program na míru. Učíme děti od 2 let. Rodičům špuntů, kteří si sami na výuku netroufají, tak vytrhnete trn z paty.

Naše nabídka

1

Cyklokroužky

Cyklokroužky pro děti a dospělé.

2

Cyklokempy

Široká nabídka cyklokempů: Príměstské kempy, family kempy i MTB kempy

3

Cyklotábory

Široká nabídka cyklotáborů pro děti.

bottom of page