top of page

Jak učíme?

Naučíme Tě víc než jenom jezdit, naučíme Tě kolo ovládat.

Když Tě něco baví, zamiluješ si to. A toho se u nás držíme. Děti naše škola baví, protože je u nás legrace. A to stejné platí pro dospělé. My sami si vážíme toho, že naši klienti (velcí i malí) jsou moc fajn. Díky nim je u nás skvělá atmosféra, ve které jde všechno tak nějak snáz.

Cyklokroužky pro děti

Pro děti

Děti budou s kolem chtít usínat!

Opakování je matka moudrosti a tak jsme pro děti připravili během školního roku pravidelné cyklokroužky, které jsou přizpůsobeny věku a odpovídajícím dovednostem. Během letních prázdnin pro ně pořádáme příměstské kempy, na kterých dopilujeme to, co se naučí během roku. Společně si pak můžete zabajkovat na našem family kempu.

Cyklokoružky pro dospělé

Pro dospělé

S námi budeš mít kolo v paži!

Chceš zdokonalit svoji techniku jízdy na kole? Chceš si to v terénu pořádně užít? Je jedno jestli jsi slovíčko trail slyšel(a) včera poprvé, nebo jsi zdatný bajker. Naše cyklokroužky pro dospělé máme pro různé úrovně. A pokud Tě nebaví pravidelné docházení, můžeš si to dát individuálně nebo pak intenzivně na některém z našich kempů. Na kemp můžeš jet sám/sama nebo s sebou vzít svůj protikus a potomky. Slibujeme, že bavit vás to bude všechny.

Nabídka pro školy a školky

Nabídka pro školy a školky

Nabídněte svým špuntům něco víc než dětské hřiště

Zbožňujeme, když se dětem rozzáří oči při slově kolo. A taky víme, že tato láska vzniká už v útlém věku a je velmi křehká. Naši instruktoři ví, jak s dětmi pracovat tak, aby se stala z kola láska na celý život. Sestavíme s Vámi program na míru, lokalitu a čas společně domluvíme. Rodičům špuntů, kteří si sami na výuku netroufají, tak vytrhnete trn z paty.

Naše nabídka

1

Cyklokroužky

Cyklokroužky pro děti a dospělé.

2

Cyklokempy

Široká nabídka cyklokempů: Príměstské kempy, family kempy i MTB kempy

3

Cyklotábory

Široká nabídka cyklotáborů pro děti.

bottom of page