Príměstské tábory Brno 2024

V létě 2024 vás Kuba Cykloškola zve do světa dobrodružství a objevování s našimi príměstskými tábory v Brně. Naše  příměstské tábory a kempy nabízí jedinečnou příležitost pro mladé cyklisty, aby prožili nezapomenutelné prázdniny plné nových dovedností, přátelství a zábavy na kole.

Přihlaste své děti do našeho príměstského tábora v Brně a dejte jim šanci strávit léto 2024 aktivně, vzdělávat se, zdokonalovat se v cyklistice a nejvíce si to užívat v krásném prostředí a ve společnosti nových přátel.

Nyní není nic k dispozici. Zkuste to znovu později.

Letní dobrodružství pro děti

Náš príměstský tábor v Brně je ideální pro děti, které milují jízdu na kole a chtějí se zdokonalit ve svých cyklistických dovednostech. Od technik brzdění a přehazování až po pokročilé techniky jízdy v terénu a skákání – vše je zařazeno do našeho komplexního programu. Kromě toho, že se děti naučí novým dovednostem a zlepší své jízdní schopnosti, budou mít také příležitost užít si traily, které jsme pro ně pečlivě vybrali v malebném okolí Brna.

Naše príměstské tábory nejsou jen o jízdě na kole

Jsou to dny plné her, dobrodružství a učení, kde každé dítě může najít nové kamarády, naučit se pracovat v týmu a zároveň si užít spoustu zábavy. V kombinaci s odborným vedením našich zkušených trenérů a bezpečným prostředím poskytujeme ideální podmínky pro to, aby vaše děti mohly prozkoumat své limity, naučit se nové dovednosti a především si užívat léto plné cyklistiky.

Každý den v kempu je pečlivě naplánován, aby zahrnoval různé aktivity – od cyklistické výuky po hry a týmové aktivity, s dostatečným množstvím odpočinku, obědů a svačin, které zajistí, že děti budou mít dostatek energie po celý den.

Proč si vybrat náš Příměstský Tábor v Brně?

• Odborné vedení a zkušení instruktoři se zaměřením na rozvoj dovedností

• Zábavný program: Od technik jízdy po skákání na kole

• Aktivní letní prázdniny: Příležitost pro děti trávit čas aktivně venku, učit se nové dovednosti a navazovat přátelství

• Krásné prostředí: Brno a jeho okolí nabízí ideální terén pro cyklistické dobrodružství

Máte-li zájem o příměstský tábor v Brně pro rok 2024, neváhejte nás kontaktovat pro více informací a rezervaci místa. Místa jsou omezená, doporučujeme proto přihlásit vaše děti včas.

Každý účastník kurzu by měl mít své kolo, helmu a rukavice. Těšíme se na vás a vaše děti, abychom společně prožili nezapomenutelné prázdniny plné dobrodružství, učení a zábavy na kole!