Príměstské tábory Plzeň 2024

V létě 2024 přináší Kuba Cykloškola Príměstské tábory v Plzni a okolí. Pro nezapomenutelné letní zážitky, plné nových dovedností, přátelství a nekonečné zábavy na kole. V prostředí krásné plzeňské přírody a na vybraných trailech si děti nejen vylepší techniku jízdy, ale naučí se také základy servisu na kole, pravidla silničního provozu a techniky skákání na kole.

Díky kombinaci profesionálního vedení, strukturovaného programu a osobního přístupu našich trenérů, je každý den v kempu plný nových výzev a objevů. Nenechte si ujít šanci zapsat vaše děti do našich Príměstských táborů v Plzni pro rok 2024, kde se zábava na kole stává nekonečným dobrodružstvím.

Naše Príměstské tábory v Plzni 2024

Objevte letní dobrodružství pro děti

Kuba Cykloškola přináší nejen zábavu na kole, ale také cenné lekce techniky jízdy, zdatnosti v terénu a základního servisu kola. Připojte se k nám a zažijte nezapomenutelné letní prázdniny plné dobrodružství a nových přátelství!

Príměstské tábory v Plzni jsou určené pro děti, které chtějí trávit prázdniny aktivně a zároveň se naučit něco nového. Tábory zahrnují:

• Výuku techniky jízdy na kole

• Seznámení se základy skákání na kole (bunny hop a další)

• Pravidla silničního provozu

• Jízdu v terénu a na pumptracku

• Sportovní hry a základní servis na kole

Každý den je zajištěn oběd, svačina i pitný režim. Děti si užijí traily, které jsme pro ně vytipovali v okolí Plzně.

Každý účastník kurzu musí mít své kolo, helmu a rukavice.

Proč si vybrat náš Příměstský Tábor v Plzni?

• Odborné vedení a zkušení instruktoři se zaměřením na rozvoj dovedností

• Zábavný program: Od technik jízdy po skákání na kole

• Aktivní letní prázdniny: Příležitost pro děti trávit čas aktivně venku, učit se nové dovednosti a navazovat přátelství

• Krásné prostředí: Plzeň a její okolí nabízí ideální terén pro cyklistické dobrodružství

• Rozvoj Dovedností: Děti se nejen naučí novým dovednostem, ale také posunou své cyklistické schopnosti na novou úroveň.

Přihlašte své děti do našeho Příměstského Tábora v Plzni pro rok 2024 a umožněte jim prožít nezapomenutelné letní prázdniny plné dobrodružství, učení a zábavy. Těšíme se na vás a vaše děti, aby společně s námi objevovaly radost z jízdy na kole v bezpečném a podporujícím prostředí.