Family trail kemp Sušice 23.-25.9.2022

Kemp, kde si přijdou na své všechny věkové i úrovnostní kategorie.

• 4 500 českých korun
  • Sušice

Popis služby

Líbilo by se Ti na trailech získat větši jistotu? Jsi už pokročilý jezdec či začátečník, co touží po dokonalosti či naučit se sjíždět traily? Máš děti a chtěl(a) bys, aby i pro ně bylo kolo vášní či se naučilo kolo ovládat v terénu? Na našem kempu naučíme pořádně bajkovat Tvoje potomky, vezmeme si do parády Tebe i Tvůj protikus a zařadíme Vás podle stylu jízdy do odpovídající partičky dalších nadšenců se kterými naberete zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Ladit jízdu budeme jak v terénu, tak při večerním videochoachingu u skleničky něčeho dobrého. V ceně kempu je ubytování v hotelu se snídaní, instruktoři a dobré rady:) Cena pro děti 3500,-. Cena za ubytování ze snídaní: 1800,-. Hotel Na Pekárně má skvělou polohu v centru města, kde je blízko jak na traily, tak i do kaváren. :)

Nadcházející služby

Storno podmínky

Pro storno Vaši přihlášky nás prosím kontaktujte minimálně dva týdny před začátkem kurzu nebo kempu. Storno poplatek při zrušení kurzu dva týdny a méně je 100% částky.

obchod@kubasport.cz

Evropská 800, 160 00 Praha 6, Czechia