Cyklokroužky

Široká nabídka cyklistických kroužků - Praha 4, Praha 6, Praha 8 a Ostrava

Od pondělí do pátku máme pro Vás v Praze 6 (Divoká Šárka) a v Praze 4( Točná a Jesenic)  a

Praha 8 (Bohnickýt les a Letňanský park a Ostravě(Bělský les) připraveny pravidelné

týdení cyklokroužky pro děti od 5 let -16 let, ale také máme
cyklokroužky pro dospělé.

Děti jsou rozdělené do věkových a výkonostních skupin. Děti učíme od
základů na kole,  až po trailové a trikové ježdění. Naši trenéři
jsou profesinonálové.

Naše cyklistické kroužky pro 2024

Rezervujte si termín

Vyberte si z naší cyklokroužků a rezervujte si termín.

Cyklokroužky - Praha 4, Praha 6, Ostrava 2023

Cyklokroužky se rozdělují dle věku bikera. Jezdí s Váma profesionální trenéři, kteří o jízdě na kole vědí opravdu hodně. Kroužek trvá dvě hodiny. Nejdříve proběhne rozehřátí a to klasickou formou po té rozhejbání pokračuje hrou na kole.  Poté se vyráží na trénink techniky či na traily dle trenéra.

Cyklistické kroužky pro děti

Pravidelný cyklokroužek pro děti od (dubna do června a od září do listopadu), kde děti naučíme si hrát s kolem. Učíme od základí techniky až po těžké triky na kole.

Cyklistické kroužky pro dospělý

Nejezdi sám a přidej se k nám.:) Čeká Tě dobrá parta bikerů a bikerek, které baví kolo a chtějí si své hranice posouvat dál.

Proč absolovat cyklokroužky od Kuba Cykloškola?

Naučíme Tě víc než jenom jezdit, naučíme Tě kolo ovládat.

• poznáš nové kamarády,

• zažiješ spoustu zábavy,

• skvělá atmosféra

• trenéři jsou opravdoví profesionálové

• překonáš své limity

• posune Tě to v jízdě

Co se naučíš v cyklokroužku?

Poznáš bikery, kteří mají stejnou zálibu co ty. Nebudeš jezdit sám. Učíme od základní techniky jízdy až po triky, traily a skoky. Posouváme hranice bezpečnosti a ovladatelnosti na kole.

Tobík 12let

"Nevěděl jsem zda vůbec mně kolo baví, ale po navštívení kroužku jsem si kolo tak zamiloval, že tatínek mi musel kopit nové kolo!"

Filip 8let

"Začnu chodit už třetí rokem a kolo je super!"

Petra 32 let

"Na kole jezdím celý život a moc ráda se zúčastním XC závodů, ale chyběla mi technika z kopce. Nyní jsem si mnohem jistější a z kopce už nemám strach."

Potřebuji na cyklokroužek či na kemp odpruženou vidlici či celoodpružené kolo?

Na kroužek ani na kemp néní podmínka mít horské kolo s odpruženou vidlicí. Jsme zastánci, čím více pevější kolo(bez odpružené vidlice) tím je samozřejmě jízda v terénu těžší, ale když se naučíš jezdit na pevném kole, tím bude snadnější přechodt na celoopružené kolo.

Co sebou na cyklokroužek či kemp za vybavení?

Povinná výbava je helma, rukavice. Chrániče nejsou poviné, ale pro starší děti či dospěláky  jsme rádi, když máte chrániče alespoň na kolena. Mít sebou náhradní duši do kola.

Neumím jezdit v terénu, ale chtěl/a bych se to naučit?

U nás je místo pro každého, bereme zřetel a ohled na každého bikera, který má chuť a chce se učit novým věcem.

Jáke kolo pořídit na traily?

Rádi Vám poradíme s výběrem kola. Pro naše zákzaníky máme 15% slevu na kola Rascal, Woom, Rockmachine, CTM, GT, Ghost a další.

Co za oblečení na kolo?

Máme pro Vás dětský cyklodres Kubacykloškola za 499,- Kč, který je z funkčního materiálu a pro dospěláky je 800,- Kč, lze si ho vybrat s krátkým či dlouhým rukávem.