top of page

Elektrokolo kempy
 

Vítejte ve světě elektrokolaření, kde každý zážitek na kole se stává ještě vzrušujícím díky dodatečnému výkonu, který vám elektrokola poskytují. Připojte se k nám na jedinečných kempech a odneste si nejen nové dovednosti, ale i nezapomenutelné zážitky. Užijte si den plný učení, zdokonalování a nezapomenutelných zážitků v přátelském a podporujícím prostředí. Těšíme se na každého, kdo se chce učit, zdokonalovat a sdílet svou vášeň pro elektrokolaření. 

Kempy na elektrokolech - Praha

Naše elektrokolo kempy 2024

Zažijte elektro kempy v Praze s KubaCykloškola

Elektrokola otevírají nové možnosti pro objevování terénu, zdolávání vyšších kopcovitých oblastí a dlouhých vzdáleností bez nadměrné únavy. Naše kempy jsou speciálně navrženy pro to, abyste mohli plně využít těchto výhod, zlepšit své dovednosti a zároveň si užívat každou minutu strávenou na kole.

Pro rok 2024 máme pro vás připravenou řadu elektro kempů, například v Praze na Točné. Točná letiště a okolní terén nabízí ideální kombinaci klidu, přírody a rozmanitých trailů, které jsou jako stvořené pro výuku a zdokonalení techniky ježdění na elektrokolech. Ať už hledáte výzvy nebo chcete zlepšit svou jízdu v přírodním terénu, Točná je místem, kde toho můžete dosáhnout.

Co nabízíme?

  • Specializované kurzy pro mírně pokročilé a pokročilé jezdce, kteří se chtějí naučit, jak zvládat trailové ježdění na elektrokolech.

  • Zkušení trenéři vás provedou každým krokem a pomohou vám zdokonalit vaše schopnosti.

  • Praktické traily, kde si můžete vyzkoušet a aplikovat nově naučené dovednosti v reálných podmínkách.

  • Komplexní program, který zahrnuje vše od správného postoje a brzdění po techniky sjezdu a výjezdu.

Každý účastník kurzu musí mít své elektrokolo(seřízené), helmu a rukavice.

Provést rezervaci

Neváhejte a zaregistrujte si termín ještě dnes

bottom of page