Vyjížďky

Pokud máte rádi jízdu na kole, máme pro vás skvělou nabídku. Pořádáme vyjíždky na hroských kolech a silničních kolech pro naše zákazníky a rodiče našich dětí z kroužku. Bude to zábavný a poučný zážitek, kde se dozvíte více o naší metodě výuky, o tom, co všechno se můžete naučit a o lidech, kteří sdílejí vaši vášeň pro cyklistiku. Přijďte se s námi projet a užít si krásného času.

Vyjížďky pro 2024

Proč s náma absolovat vijížďky?

• poznáš nové kamarády,

• zažiješ spoustu zábavy,

• skvělá atmosféra

• trenéři jsou opravdoví profesionálové

• překonáš své limity

• posune Tě to v jízdě

Potřebuji na cyklokroužek či na kemp odpruženou vidlici či celoodpružené kolo?

Na kroužek ani na kemp néní podmínka mít horské kolo s odpruženou vidlicí. Jsme zastánci, čím více pevější kolo(bez odpružené vidlice) tím je samozřejmě jízda v terénu těžší, ale když se naučíš jezdit na pevném kole, tím bude snadnější přechodt na celoopružené kolo.

Co sebou na cyklokroužek či kemp za vybavení?

Povinná výbava je helma, rukavice. Chrániče nejsou poviné, ale pro starší děti či dospěláky  jsme rádi, když máte chrániče alespoň na kolena. Mít sebou náhradní duši do kola.

Neumím jezdit v terénu, ale chtěl/a bych se to naučit?

U nás je místo pro každého, bereme zřetel a ohled na každého bikera, který má chuť a chce se učit novým věcem.

Máme 5leté či mladší dítě a chtěli by jsme ho přihlásti na příměstský cyklotábor?
Pokud dítě umí jezdit na kole a je částečně samostatné rádi ho vezmeme. Letos připravujeme příměšták pro děti 3-6let více na našich stránkách či na telefoním čísle.

Jaký je program na cyklotáboře?
Cyklotábor je vhodný pro děti od 6 do 15 let, učíme techniku jízdy, budeme jezdit na trailech a pumptracku. Budeme dělat i vyjíždky na kole. Budeme hrát spoustu zajímavých her, táborák u ohně a plno dalšího.

Co za oblečení na kolo?

Máme pro Vás dětský cyklodres Kubacykloškola za 499,- Kč, který je z funkčního materiálu a pro dospěláky je 800,- Kč, lze si ho vybrat s krátkým či dlouhým rukávem.