Príměstské kempy a tábory

Zažij s náma příměstské kempy a tábory na Praze 6, Praha 4, Praha 8, Brně a Plzni které jsou určené pro věkové skupiny od 3 do 16 let. Kempy jsou určené na techniku jízdy, zdatnost v terénu, sportovní hry i základní servis na kole Tě naučíme.  Příměstské kempy začínají od 8:15 a končí 17:00. V kempu je oběd, svačina i pitný režim. Minimálně jednou za kemp se den stráví na pumptracku, kde Tě naučíme pumpovat a skákat. Zkus s náma zažít opravdovou srandu na kole a poznej, že kolo je zábava.

Oblíbené příměstské tábory pro 2024

Jak to vypadá na našich příměstských kempech a táborech?

Cyklo príměstské tábory Praha 4, Praha 6

Příměstské kempy o prázdninách jsou kempy od 4- 16 let, kde učíme techniku jízdy, pravidla silničního provozu, ale i se vydáme na pumptrack, kde učíme techniku a skoky. Máme připravené svačiny, pitný režim a obědovou pauzičku. Děti si vylepší techniku brždění, přehazování. Natrénujeme s nimi techniku jízdy v terénu a seznámíme je se základy skákání na kole (bunny hop a další). Děti na kempu si už naplno užijí traily, které jsme pro ně vytipovali v okolí.

Proč by vaše děti měly absolvovat cyklo příměstské tábory od Kuba Cykloškola?

Naše příměstské kempy jsou skvělou příležitostí pro vaše děti poznat nové kamarády. V skvělé atmosféře se děti nejen rychle seznamují, ale také si navzájem pomáhají a podporují se v rámci různých aktivit, které jsou navrženy tak, aby byly nejen vzdělávací, ale také zábavné.

Díky našim trenérům se děti nejen naučí novým dovednostem, ale také se posunou v jízdě na kole na novou úroveň. Takže pokud hledáte pro vaše děti aktivitu, která je bude bavit a zároveň se u ní něco naučí, naše příměstské kempy jsou tou správnou volbou.

Časté dotazy

Máme 5leté či mladší dítě a chtěli by jsme ho přihlásti na příměstský cyklotábor?
Pokud dítě umí jezdit na kole a je částečně samostatné rádi ho vezmeme. Letos připravujeme příměšták pro děti 3-6let více na našich stránkách či na telefoním čísle.

Jaký je program na cyklotáboře?
Cyklotábor je vhodný pro děti od 6 do 15 let, učíme techniku jízdy, budeme jezdit na trailech a pumptracku. Budeme dělat i vyjíždky na kole. Budeme hrát spoustu zajímavých her, táborák u ohně a plno dalšího.

Jaké vybavení je na příměstském táboře zapotřebí?

Každý účastník táboru musí mít své kolo, helmu a rukavice.