Kuba Cyklo Tým

Kateřina Kotrčová

Instruktorka, výživová poradkyně

Ahoj, jmenuji se Káťa jsem instruktorkou pro Trail a XC. Je mi 22 let a studuji UK FTVS, kde mám zaměření bajkování. V současné době závodím sbírám nejen pódiová umístění, ale i cenné zkušenosti do dalších závodů.

Jakub Šolc

Instruktor, zakladatel Kuba školy.

Kuba je všestranný biker a sportovec. Nejraději jezdí v lese a rád učí techniku jízdy a skoky. Je to náš šéf a majitel cyklo školy a obchodu.  V soukromém životě je táta tří dětí.

Honza Čech

Instruktor

Ahoj, moje jméno je Honza Čech, většina kamarádů mi ale říká Čechan. Pocházím z Loun. Je mi 26 let a jsem student UK FTVS. Na kole jezdím už od dětství. Je to dáno i tím, že otec je bývalý závodní cyklista. Baví mě především technická jízda a posouvání svých dovedností. Nejraději trénuji děti a učím je parádičky.

Adrian Bakaljar

Instruktor, skokan

Ahoj, jmenuji se Adri  miluji sport. Právě pro to jsem se rozhodl studovat FTVS, kde nabírám cenné informace a zkušenosti. Nejvíce miluju jízdu z kopce a velké skoky. Rád tyto zkušenosti předávám dále.

Vojta Král

Instruktor, závodník

Ahoj, moje jméno je Vojta. Pocházím z Prahy . Je mi 40 let. Na kole jezdím už od dětství, kde jsem začal svoji vášeň ke sjezdům a trailům. Nyní jezdím za Kubasport a své zkušenosti rád předávám budoucím trailovým jezdcům.