Cyklo-trail dětský tábor 14.-20.7.2024

Dětský cyklo tábor, kde se kolo stane opravdovou zábavou v Jizerkách.

• Začíná 14. 7.
  • Albrechtice v Jizerských horách - Pension Permon

Volná místa

Dětský cyklo tábor v Jizerských horách. Nezapomenutelný cyklistický tábor plný zábavy a zážitků, kde si naplno užijete bohatý program pod vedením a dohledem zkušených trenéru. Poznáte krásné prostředí Jizerských hor a spoustu nových trailů. Poznáte spoustu nových kamarádů, kteří mají stejný koníček jako vy - kolo. Cyklistické (trailové) tábory jsou určeny pro kola horská a celoodpružená. Kolo musí být v dobrém technickém stavu a každý účastník musí mít cyklistickou přilbu, rukavice. Další nezbytnou věcí je malý batůžek (nebo ledvinka, nebo taška umístěná na kole + duše), určený k uložení věcí po dobu jízdy. Před odjezdem na cyklistický tábor zkontrolujte prosím technický stav a výbavu svého kola. Program tábora je zaměřen na techniku bajkování a sjíždění různých trailů lehké i těžší. V programu tábora jsou i různé pohybové a sportovní hry. Nebude chybět ani sběr borůvek na borůvkové knedlíky . :) Budeme využívat traily u Tanvaldu a pumptrack v Alberchticích, jeden den bychom chtěli využít i celodenní lanovku, aby si to děti více užily https://www.skijizerky.cz/cz/leto/bikepark-tanvaldsky-spicak. Nebude chybět ani výlet na kole po Jizerkách. Děti se naučí i základní servis kola. V ceně tábora: ubytování, plná strava s pitným režimem, program, trenéři a hlavně zábava! :) Příjezd na tábor v neděli v 9:00-10:00 hodinu. Odjezd v sobotu mezi 10:00 - 12:00 hodinu. Tábor je vhodný pro děti od 6-16let. Ubytování v Hotelu PERMON http://www.penzionpermon.cz/ - skvělé zázemí, dětské a sportovní hřiště.