Rezervace na tuto službu jsou vyčerpány.

Cyklokroužek děti 5-8 let (Praha 4)

Pravidlený 90 minutový kroužek jednou týdně pro děti ve věku 5-8 let.

• Začalo 8. 4.
  • Lavička,Ke Smrčině

Duben - červen (2024) 11 týdnů, devadesátiminutovka týdně. OBSAZENO - můžete se přihlásit jako náhradníci. Kroužek určený pro děti, které zvládají základní jízdní techniku. Děti si vylepší techniku plynulého brždění a přehazování. Naučí se s námi ovládat kolo v technických pasážích jako jsou klopené zatáčky nebo kořeny. Nově nabyté dovednosti pak otestujeme s dětmi v druhé půlce kroužku přímo na trailech, pumptracích i skokánkách. Hrajeme s dětma spoustu her na kolech, tak aby je kolo bavilo. Každý účastník kurzu musí mít své kolo(seřízené), helmu a rukavice. Poloha: jezdíme v Milíčovský les, kde máme připravené traily i různé překážky. Sraz kroužku je vždy u Lavičky v Milíčovském parku(50.0187522N, 14.5267214E) Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a potvrdit naše podmínky pro účast, které Vám přijde do aplikace na telefon. Hlavní vedoucí je Adrian, který je náš velezkušený trenér. Kroužek je určen pro děti 5-8let, ale lze vzít do kroužku i 4 letého dle domluvy s trenéry. První lekci si lze vyzkoušet bezplatně. Lze se zaregistrovat i v průběhu dubna. Destinace kde budeme jezdit: Milíčovský les, Pumptrack Jesenice, Pruhonice bikepark, Krčský les. První lekci si lze vyzkoušet bezplatně. Lze se zaregistrovat i v průběhu dubna.