Tento kurz již nelze rezervovat.

Cyklokroužek dospělí Šárka,Statenice

Pravidelný 2hodinnový kroužek jednou týdně pro dospělé od 15 let

• Začalo 11. 4.
  • Šárka- Vokovický parčík

Duben - Červen (2024) 11 týdnů, dvouhodinovka týdně. Pokud máš rád kolo a chceš se zdokonalit v jízdě po různých terénech, přijď na náš bike kroužek. Je určen pro dospělé a děti od 15 let, kteří chtějí zlepšit sovu techniku, zvýšit svou sebedůvěru a užít spoustu zábavy. Na kroužku se naučíš zvládat různé překážky, skoky, sjezdy, náročné traily a další triky. Také poznáš nové kamarády, se kterými budeš moci jezdit na zajímavá místa. Kroužek je veden zkušenými instruktory Kubou(hlavou celé školy) a Robinem (naším top downhillovým bikerem v republice), kteří Ti poradí a pomohou Ti dosáhnout tvých cílů. Kroužek probíhá každý týden na dvě hodiny a máme pro Tebe připravený nabitý program plný akce a dobrodružství. Neváhej a přihlaš se. Jezdíme:Divoká Šárka, Motol, Hvězda, Statenice, Točná. Vždy týden před kroužkem se dozvíš, kde se sejdem další hodiny Ideální pro závodníky, kteří se chtějí naučit techniku, či pro bikery, kteří se chtějí posunout dále. Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a potvrdit naše podmínky pro účast, které Vám přijde do aplikace na telefon. Zkušební lekce zdarma. Po domluvě lze vzít i mladší bikery, kteří jezdí dobře a chtějí se zlepšovat.