Family trail kemp Sušice 13.-15.9.2024

Náš nejoblíbenější kemp, kde si přijdou na své všechny věkové kategorie.

• Začíná 13. 9.
  • Sušice

Volná místa

Líbilo by se Ti na trailech získat větši jistotu? Jsi už pokročilý jezdec či začátečník, co touží po dokonalosti či naučit se sjíždět traily? Máš děti a chtěl(a) bys, aby i pro ně bylo kolo vášní či se naučilo kolo ovládat v terénu? Na našem kempu naučíme pořádně bajkovat Tvoje potomky, vezmeme si do parády Tebe i Tvůj protikus a zařadíme Vás podle stylu jízdy do odpovídající partičky dalších nadšenců se kterými naberete zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Ladit jízdu budeme jak v terénu, tak při večerním videochoachingu u skleničky něčeho dobrého. V ceně kempu je ubytování v hotelu se snídaní, instruktoři a dobré rady:) Cena pro děti do 3 let zdarma. Cena pro děti 3500,- . Hotel Na Pekárně v centru, kde je blízko jak na traily, tak i do kaváren. :)https://na-pekarne.cz/ Krásné prostředí a krásná příroda z kempů dělá jedinečný zážitek. Kemp je určený pro všechny kategorie od začátečníků až po velmi pokročilé bikery.